Facebook Destek Hattı

Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür

Konu için 0888 233 7373 Facebook Destek Hattını Arayabilirsiniz

Bazı Web Sitelerine Giriş Sorunu

1: Dns ayarlarını yapabilirsiniz örnek dns’ler 8.8.8.8 – 8.8.4.4  / 195.175.39.39 – 195.175.39.40

2: UltraSurf isimli bu ufak bir yazılım ile erişim sorunu olan tüm sitelere,

Facebook Destek Hattı 0888 233 7373 Destek Alabilirsiniz

sosyal ağlara giriş sağlanır

3: Youtube Bağlantı Çözümü’ne Alternatif Yöntem ;

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc altındaki hosts dosyasını notepad ile açıp en altına ağağıdaki satırı ekleyin.

208.117.236.70 www.youtube.com

Not:Eğer virüs kaynaklı giriş sorunu varsa “etc” klasöründeki hosts dosyasındaki youtube isimleri varsa silerek ve tarayıcı geçmişini silip deneyebilirsiniz.

 

Pinterest Nedir ve Neden Giriş Yapmıyorum

Pinterest kısaca, sınırsız alana sahip sanal bir panodur diyebiliriz. Pinterest sanal dünyada beğendiğimiz veya paylaşmak istediğimiz görsel öğeleri düzenlemenizi ve kolayca paylaşmamızı sağlar. Diğer kişilerin oluşturduğu panolara göz atarak yeni şeyler keşfedebilir ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kimselerden ilham alabilirsiniz. Kullanıcılar Pinterest’i evliliklerini planlamak, evlerini dekore etmek ve sevdiği yemek tariflerini paylaşmak gibi çok çeşitli amaçlar için kullanırlar.

Pinterest tüm dünyada haberlerde, bloglarda, televizyonlarda, radyolarda, youtube ve twitter gibi diğer sosyal medya ağlarında, kısaca heryerde adından sıklıkla bahsettirmektedir ve muazzam bir hızla büyümektedir. Eğer şu anda katılır ve aşina olursanız, ilk kullanıcılardan olma avantajından yararlanabilir ve ilerisi için bunu fırsatlara dönüştürebilirsiniz.

1- Nasıl üye olunur?

Pinterest şu anda deneme aşamasında. Bu sebeple sadece davetiye ile üye alıyor. Davetiye için ya siteye mail adresini bırakıyorsunuz ya da üye olan birinden davetiye istiyorsunuz. Sabrınız varsa bir kaç gün bekleyip Pinterest’tan gelecek davetiyeyle üye olursunuz ya da sosyal ortamlardan ya da arkadaşlarınızdan davetiye istersiniz. ben 2 gün içinde gelen davetiye ile üye oldum. Sabrın sonu selamet :)

2- Üye oldum, üyeliğimi nasıl aktif hale getireceğim?

Davetiye geldikten sonra siteye giriş yapmak için ya Facebook ya da Twitter hesabınızı Pinterest’a bağlamanız gerekiyor.

Bağlantı sorununun çözümü yine yukarıda

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir